Kerem Özel

Kerem Özel

Merhaba ben kerem özel. Gökkuşağı koleji mezunuyum. Aslında çizime yeteneğim ilkokuldan gelmesine rağmen güzel sanatlar lisesine veya meslek lisesine gitmedim. Fakat lisenin son 2 senesinde çizime olan merakımdan geliştirmeye karar verdim ve son yıllarımda Çağatay sanat eğitim merkezinde eğitme başladım. Burada çok güzel vakitler geçirdim arkadaşlıklar edindim ve şuan ki üniversitemde 7 arkadaşım Çağatay eğitim ve sanat merkezinden çıkmalar ve hep olumlu tepkilerle karşılaştım. Bana çok şey katmış olması okuldaki başarıma da yansıdı ve şuan okumakta olduğum ve de bu sene mezun olacağım üniversitemden iyi bir ortalamadan dolayı İsmet hocamıza çok minnettarım. Bana kattıkları kültürel olsun sanatsal olsun her şey için. Her zaman önerdiğim ve önerebileceğim bir eğitim merkezi kısacası bir aile Diğer hocalarıma da ilgilerinden kattıklarından dolayı da ayrı teşekkür ederim.

Gülsev Kubalas

Gülsev Kubalas

Merhaba, ben Gülsev Kubalas. Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lİsesi Grafik Tasarım & Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Çizime karşı ilgim ortaokul yıllarımda başlamıştı.bundan dolayı bu bölümü seçtim. Lise 2. Sınıftayken öğretmenimin yönlendirmesi ve annemin desteğiyle İsmet Çağatay Sanat Merkezinde eğitim almaya başladım.İsmet hocamın samimiyeti ve tecrübesi beni o yolda ileri götürdü. Hala görüştüğüm ve yeri bende ayrı olan değerli hocama ve Çağatay Sanat Eğitim Merkezine bana kattıkları için çok teşekkür ederim

Eren Işık

Eren Işık

Aslında çok fazla anlatacak anım var, ama özetle hayatımdaki önemli değişiklerin temeli burada geçirdiğim 10 aylık süreçte öğrendiklerim ve yaşadıklarıma dayanıyor. Kendisini öğrenci yetiştirmeğe adamış bir -dost,ağabey, öğretmen- Kendisine teşekkürü her zaman için borç bilmişimdir.

Engin Bilge

Engin Bilge

Ben Engin BİLGE Halkalı İMKB Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden mezun oldum. Gelecekte de Grafik Tasarım üzerine akademik eğitim alma isteğiyle Çağatay Sanat Eğitim Merkez’ine başvurdum. İlk Konuşmalara önem veren bir insan olarak aklımda kalan ilk şey 20 yılı aşkın hayatını bu işe adayan hocam İsmet Çağatay’ın samimi, içten ve birebir ilgi, alakası bu işi başarabileceğimin farkındalığını bir anda yarattı. Eğitimim süresince gerek İsmet hocamın gerek diğer hocalarımın üstün ve uzun yılların verdiği tecrübeleriyle güçlenerek bu günlere geldim. Bana bu süreç içerisinde hiçbir yardımı ve desteği eksik etmeyen hocam İsmet Çağatay’a sonsuz teşekkür ederim…

Ece Alkaç

Ece Alkaç

2011 – 2013 seneleri arasında öğrencisi olduğum Çağatay Sanat Merkezi hayatımda büyük değişiklikler yarattı. Lise 3. Sınıfta başlayıp kursa başlayıp liseyi bitirdiğimde üniversite kazanmama yardımcı olan desteğini hiç esirgemeyen İsmet hocama çok teşekkür ederim. Bütün yaz bir sürü yetenek sınavına girdim hep motive etti kazanacağıma olan inancı beni daha da hırslandırdı. Tam olmadı dediğimde son bir sınava girmem konusunda ısrar etti. Ben olmaz dedim ama kesinlikle giriceksin dedi ve o sınavı kazandım.

Ayşe Yüksek

Ayşe Yüksek

Ben ayşe yüksek. Mustafa barut lisesi mezunuyum. çizime olan ilgim hep vardi. bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendimi Çağatay sanat eğitim merkezinde buldum. ismet hocamın  destek ve tavsiyeleriyle sene sonuna kadar büyük yol katettik.bana desteklerinden dolayı İsmet hocama ve çağatay sanat eğitimerkezine çok teşekkürler…

Ataberk Işın

Ataberk Işın

Merhaba, ben Ataberk Işın. İstanbul Saint Benoit fransız lisesi mezunuyum. Resme olan ilgim çok küçük yaşlarda başladı fakat daha öncesinde hiç geliştirmek hakkında düşüncem yoktu. Ardından üniversitede çizimle ilgili bir bölümde okumayı düşünmemle birlikte güzel sanatlar konusunda profesyonel biri tarafından Çağatay Sanat Eğitim Merkezi’nin önerisini aldım. İsmet hocamın ve diğer hocalarımın bilgileri ve birebir ilgileri sayesinde çok yol aştığımı düşünüyorum. Atölyelerdeki eğlenceli ve samimi ortam için de ayrı bir özlem var tabi. Bana her türlü destek olan ve ilgilerini hiç eksik etmeyen hocalarıma ve İsmet hocamın her türlü, hiç bitmeyen desteğine çok teşekkür ederim.

Adalet Emekli

Adalet Emekli

Merhaba, ben Adalet Emekli.Alaattin Nilüfer Kadayıfçıoğlu lisesi Grafik bölümü mezunuyum.Çizime olan ilgim ve merakım küçük yaşlardan itibariyle vardı bu yüzden güzel sanatlara hazırlanmaya karar verdim. Bunun için eğitim almam gerekiyordu iyi bir eğitim almam için iyi bir araştırma yapmam gerekti ve bu araştırmam sonucunda kalitesi çok yüksek olan Çağatay Sanat Eğitim Merkezini buldum. Değerli Hocam İsmet Çağatayın birebir ilgisi samimiyeti ve yüksek tecrübesiyle başarılı bir sene geçirdik. Bana bu yolda destek verdiği için o engin tecrübesiyle bana her daim doğru yolları gösterdiği için İsmet hocama çok çok teşekkür ederim.

Mert Doğan

Mert Doğan

Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım ve Fotoğraf bölümü mezunuyum. 4. Senemin sonunda İsmet Çağatay hocamla tanıştım. Sene sonu gelmiş olmama rağmen beni geri çevirmedi. 1 sene birlikte çalıştık. ” Hocam, Yıldız Teknik İletişim Tasarım bölümüne girmem lazım” dedim. Şuan Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde okuyorum. Kariyerimin dönüm noktasında bana destek veren İsmet hocama ve sabırla bize yol gösteren tüm hocalarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Seliz Gündoğdu

Seliz Gündoğdu

Merhaba,ben Seliz Gündoğdu. Yeşilkoy 50.Yıl lisesi mezunuyum. iç mimar olma isteğim üzerine Çagatay Sanat Eğitim Merkezine başladım. Kendimi geliştirmemi ve hergün biraz daha güçlenmemi sağlayan bir eğitim kurumu olması dışında, stresli ve zor geçen üniversiteye hazirlik dönemimde başta İsmet hocam olmak üzere diğer hocalarımdanda büyük destek gördüm.Geleceğimle ilgili kararlarımda bana yol gösteren,her koşulda desteğini gördüğüm,tecrübeleriyle geleceğime ışık tutan, akıl hocam İsmet Çağatay’a çok teşekkür ederim.