Kerem Özel

Kerem Özel

Merhaba ben kerem özel. Gökkuşağı koleji mezunuyum. Aslında çizime yeteneğim ilkokuldan gelmesine rağmen güzel sanatlar lisesine veya meslek lisesine gitmedim. Fakat lisenin son 2 senesinde çizime olan merakımdan geliştirmeye karar verdim ve son yıllarımda Çağatay sanat eğitim merkezinde eğitme başladım. Burada çok güzel vakitler geçirdim arkadaşlıklar edindim ve şuan ki üniversitemde 7 arkadaşım Çağatay eğitim ve sanat merkezinden çıkmalar ve hep olumlu tepkilerle karşılaştım. Bana çok şey katmış olması okuldaki başarıma da yansıdı ve şuan okumakta olduğum ve de bu sene mezun olacağım üniversitemden iyi bir ortalamadan dolayı İsmet hocamıza çok minnettarım. Bana kattıkları kültürel olsun sanatsal olsun her şey için. Her zaman önerdiğim ve önerebileceğim bir eğitim merkezi kısacası bir aile Diğer hocalarıma da ilgilerinden kattıklarından dolayı da ayrı teşekkür ederim.

Gülsev Kubalas

Gülsev Kubalas

Merhaba, ben Gülsev Kubalas. Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lİsesi Grafik Tasarım & Fotoğrafçılık bölümü mezunuyum. Çizime karşı ilgim ortaokul yıllarımda başlamıştı.bundan dolayı bu bölümü seçtim. Lise 2. Sınıftayken öğretmenimin yönlendirmesi ve annemin desteğiyle İsmet Çağatay Sanat Merkezinde eğitim almaya başladım.İsmet hocamın samimiyeti ve tecrübesi beni o yolda ileri götürdü. Hala görüştüğüm ve yeri bende ayrı olan değerli hocama ve Çağatay Sanat Eğitim Merkezine bana kattıkları için çok teşekkür ederim

Eren Işık

Eren Işık

Aslında çok fazla anlatacak anım var, ama özetle hayatımdaki önemli değişiklerin temeli burada geçirdiğim 10 aylık süreçte öğrendiklerim ve yaşadıklarıma dayanıyor. Kendisini öğrenci yetiştirmeğe adamış bir -dost,ağabey, öğretmen- Kendisine teşekkürü her zaman için borç bilmişimdir.

Mert Doğan

Mert Doğan

Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi, Grafik Tasarım ve Fotoğraf bölümü mezunuyum. 4. Senemin sonunda İsmet Çağatay hocamla tanıştım. Sene sonu gelmiş olmama rağmen beni geri çevirmedi. 1 sene birlikte çalıştık. ” Hocam, Yıldız Teknik İletişim Tasarım bölümüne girmem lazım” dedim. Şuan Yıldız Teknik Üniversitesi İletişim Tasarım bölümünde okuyorum. Kariyerimin dönüm noktasında bana destek veren İsmet hocama ve sabırla bize yol gösteren tüm hocalarıma gönülden teşekkür ediyorum.

Seliz Gündoğdu

Seliz Gündoğdu

Merhaba,ben Seliz Gündoğdu. Yeşilkoy 50.Yıl lisesi mezunuyum. iç mimar olma isteğim üzerine Çagatay Sanat Eğitim Merkezine başladım. Kendimi geliştirmemi ve hergün biraz daha güçlenmemi sağlayan bir eğitim kurumu olması dışında, stresli ve zor geçen üniversiteye hazirlik dönemimde başta İsmet hocam olmak üzere diğer hocalarımdanda büyük destek gördüm.Geleceğimle ilgili kararlarımda bana yol gösteren,her koşulda desteğini gördüğüm,tecrübeleriyle geleceğime ışık tutan, akıl hocam İsmet Çağatay’a çok teşekkür ederim.

Halil İbrahim Karasu

Halil İbrahim Karasu

Kendimi bildim bileli çizime olan ilgimi akademik hayatta da devam ettirebilmek adına bir kurs ararken Çağatay Sanat Merkezi’yle tanıştım. İsmet hocamızın yoğun ilgisiyle çok kısa sürede bütün yetenek sınavlarında yüksek başarı elde ettim. O ve tüm Çağatay Sanat ailesine bana yol gösterdikleri için çok şey borçluyum.

Cihan Paşa Yusuf Oğlu

Cihan Paşa Yusuf Oğlu

Çağatay Sanat Merkezine 2013 yılı başlarında başladım. öğrenimim süresince çizimim yanısıra güven, disiplin ve inanç duygularımda ismet hoca sayesinde tavan yaptı diyebilirim Başta İsmet Çağatay olmak üzere tüm hocalarıma teşekkür ederim. Kazandığı Üniversiteler -Yıldız Teknik Üniversitesi Bileşik sanatlar Fotoğraf ve Video -Kütahya dumlupınar Üniversitesi Seramik

Başak Nur Vanlıoğlu

Başak Nur Vanlıoğlu

17 ocak 1992 yılında İstanbul Şişli’ de doğdum. İlkokulumu Bebek ilköğretim okulunda bitirdikten sonra ortaokulu Cumhuriyet ilköğretim okulunda tamamladım. Liseyide Prof. Dr. Sabahattin Zaim Anadolu Lisesinde bitirdim. Lisedeki öğrenimimi tamamladıktan sonra Çağatay Sanat kursunda 2 yıla yakın bir süre eğitim aldıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi , Yıldız teknik üniversitesi , Marmara Üniversitesi , Kültür Üniversitesi Yeni Yüzyıl Üniversitesinde çeşitli bölümlere girdim.

Zeynep Damla Deniz

Zeynep Damla Deniz

Merhaba, ben Zeynep Deniz. Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarımı Meslek Lisesi Mezunuyum. Çizime olan ilgim ve lisede okuduğum bölüm sebebiyle de güzel sanatlara hazırlanmaya karar vermiştim. bu nedenle eğitim almam gerektiğini düşündüm. Kendim için en iyi olan eğitim kurumunu tercih etmeliydim. Çağatay Sanat Eğitim Merkezi isteklerimi karşılıyordu. Ablamın da bu kurumda eğitim almış olması bu düşüncemde etkiliydi. Kursumuz eğitim alanında çok iyi olmakla birlikte eğlenceli sınıf ortamıyla ve sosyal aktiviteleriyle de bir hayli beni cezp ediyordu. Eğlenmeyi seven biri olarak bunları söyleyebilirim kültürel olarak da birçok aktivitemizin olması mülakat sınavlarında bana çok yardımcı olmuştur. Ders aralarında yaptığımız beyin fırtınaları paha biçilemezdi gerçekten. Eğlenerek öğrendiğimi söyleyebilirim ve tabi ki hayatim boyunca akıl hocam yol göstericimiz bilgisiyle tecrübesiyle bizi aydınlatan İsmet hocam’a minnettarım. Diğer hocalarımızın da ilgisini ve samimiyetini es geçemeyeceğim.